X
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 مرداد 1398
افتتاح بخشهای درمانی با حضور رئیس دانشگاه

  افتتاح بخشهای درمانی با حضور رئیس دانشگاه

امتیاز: Article Rating

بخشهای درمانی بیمارستان امام حسین (ع) با حضور رئیس دانشگاه افتتاح شد .

بخش های اکوی قلب و کت لب 2 با حضور دکتر آقاجانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، دکتر ملک پور "مدیر عامل بیمارستان" ، آقای کریم خانی "معاون اجرایی مرکز " ، دکتر منافی "معاون درمان " ، دکتر حقیقی "معاون آموزشی "و سایر اعضای هیئت مدیره 20 مردادماه رسما کار خود را آغاز کرد .
دکتر آقاجانی در مراسم افتتاحیه این بخشها ضمن تبریک عید سعید قربان و روز عرفه ، تقارن این ایام مبارک با افتتاح این بخشها را به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری کرد این امر منجر به ارایه خدمات ارزنده به مردم منطقه شده و شفای بیماران را در پی داشته باشد .
وی در سخنان خود افزود: بیمارستان امام حسین (ع) بزرگترین مرکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در شرق تهران می باشد که جمعیت زیادی را تحت پوشش قرار می دهد. ایشان با حضور در بخشهای PICU ، اطفال و جراحی اعصاب ، این بخشها را مورد بازدید قرار داد.

وی با حضور در بخش PICU که با همراهی اساتید این بخش صورت گرفت ، فضای موجود و امکانات را از نزدیک بررسی کرد . با توجه به موانع ساختاری موجود در راه اندازی این بخش ، ایشان دستور دادند که این موانع در اسرع وقت برطرف و روند خدمت رسانی حداکثر تا پایان تابستان 98 آغاز گردد. شایان ذکر است بخش PICU این مرکز در سال 1395 با ظرفیت 9 تخت ساخته و تجهیز شد ولی به دلیل موانع و مشکلات پیش آمده ، هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته است.


وی همچنین با حضور در بخش اطفال ، ارتوپدی زنان، NICU و جراحی اعصاب ، روند درمان بیماران را مورد بازدید قرار داد و ضمن ملاقات بیماران ، برای انها آرزوی صحت و سلامتی نمود. وی ضمن گفتگو با پرستاران در مورد شرایط فیزیکی محیط کار ، تعداد پرسنل حاضر درشیفتهای مختلف و تعداد بیماران سوالاتی را مطرح نمود.


دکتر آقاجانی افزود: ارائه خدمات درمانی با کیفیت از اولویتهای دانشگاه است .وی در ادامه به بازسازی بخشهای اطفال ، ارتوپدی زنان و جراحی اعصاب تاکید نمود و دستور داد که بازسازی بخش اطفال تا پایان تابستان 98 و بازسازی بخش جراحی اعصاب و ارتوپدی زنان در اسرع وقت صورت گیرد.

ریاست دانشگاه در آیین افتتاح کت لب 2 و بخش اکوی قلب تصریح کرد : همزمان با استقرار کد 247 در این مرکز و از ابتدای مرداد 97 تا کنون 546 بیمار در بخش آنژیوگرافی این بیمارستان تحت Primary PCI قرار گرفتند که بعضا در مقایسه با برخی از بیمارستانهایی که تک تخصصی قلب می باشند ، این آمار برابر و حتی بالاتر است.
رییس دانشگاه با بیان این که درمان بیمارانی که در شرایط بحرانی قرار دارند ، کار انسانی بسیار بزرگی است اظهار داشت: ازآنجایی که این مرکز تنها مجهز به یک کت لب بود ، افزایش تعداد بیماران ارجاع شده به بخش انژیوگرافی که اکثر آنها در شرایط بحرانی قرار داشتند نیاز به تجهیز این بخش به کت لب 2 را روز به روز بیشتر می کرد که با همت و تلاشهای مدیر عامل و معاون اجرایی بیمارستان و سایر همکاران این امر محقق شد . امیدوارم ثواب حاصل از این تلاشهای صورت گرفته سبب رونق زندگی و عاقبت بخیری همه زحمت کشان عرصه درمان این مرکز گردد.
وی تصریح کرد: همچنین در بازسازی بخش اکوی قلب و مری سعی شد که از فضاهای موجود استفاده بهینه و استاندارد صورت گیرد.


دکتر آقاجانی در خاتمه سخنان خود اظهار داشت: انشاءا... تلاش پزشکان و پرستاران و تمامی همکاران در این بیمارستان موجب شفای بیماران باشد و مرضی رضای خداوند مهربان واقع شود .

اشتراک گذاری
تصاویر
  • افتتاح بخشهای درمانی با حضور رئیس دانشگاه
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت