X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 16 مهر 1398
انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

امتیاز: Article Rating

با حکم وزیر بهداشت، دکتر علیرضا زالی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی منصوب شد.

  متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علیرضا زالی
 استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
 

با عنایت به سوابق ارزشمند مدیریتی و تجربیات گرانقدر حضرتعالی در نظام سلامت کشور، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی منصوب می شوید تا با اتکال به خداوند متعال و استفاده از تجربیات ارزنده خود در جهت تعالی کلیه امور دانشگاه اهتمام نمایید.
اعضای محترم هیات علمی و کارکنان صدیق دانشگاه در انجام این وظیفه خطیر و مهم جنابعالی را یاری خواهند نمود. امید است به یاری پروردگار در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.
 

دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 
همچنین دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی از خدمات دکتر آقاجانی در طول دوران تصدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی قدردانی کرد.
متن این پیام  به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد آقاجانی

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر وشایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.
از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت