X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 08 بهمن 1398
برپایی مراسم سوگواری همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

  برپایی مراسم سوگواری همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

امتیاز: Article Rating

خانواده بزرگ بیمارستان امام حسین (ع) پذیرای عموم مردم در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) بود. ترویج فرهنگ فاطمی، آشنایی با سیره اخلاقی و رفتاری این بانوی بزرگ اسلام و اجرای برنامه‌های متناسب با این ایام ، از اهداف این برنامه‌ها بود. مرثیه سرایی، نوحه خوانی، سینه زنی و سیاه پوش کردن فضاهای عمومی از دیگر برنامه های ایام دوم فاطمیه در بیمارستان امام حسین (ع) بود. همچنین با همت این خانواده بزرگ و برپایی ایستگاه صلواتی ، آیین نذری ساده به رسم هر ساله در این مرکز برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین اسلامیان "نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری" تأکید کرد: شهادت حضرت زهرا(س) منشاء شهادت‌های دیگر است و باید ایام فاطمیه مانند عاشورا برنامه‌ریزی شود تا مردم ایام فاطمیه را بهتر درک کنند. حضرت با توجه به شأن و منزلتی که دارد مادر 11 امام معصوم است و در نزد خدا و پیامبر شخصیت ویژه دارد و وظیفه ما است که در ایام فاطمیه  برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم که مردم عظمت شخصیتی حضرت زهرا(س) را بهتر بشناسند.
وی در پایان از همراهی مدیر عامل مرکز ، معاون محترم اجرایی و سایر اعضای تیم اجرایی بیمارستان که در برپایی این مراسم مساعدت نمودند تشکر و قدردانی نمود.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برپایی مراسم سوگواری همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
  • برپایی مراسم سوگواری همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت