تاریخ انتشار: پنجشنبه 04 اردیبهشت 1399
تقدیر مدافعان امنیت تهران بزرگ از مدافعان سلامت

  تقدیر مدافعان امنیت تهران بزرگ از مدافعان سلامت

امتیاز: Article Rating

در مراسم تقدیر معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ ازکادر درمان بیمارستان ، دکتر ملک پور مدیر عامل بیمارستان ضمن تشکر از ابتکار نیروی انتظامی در برگزاری این مراسم، تقدیر از کادر درمان را عامل قوت قلب برای تداوم تلاش‌های همه‌جانبه آن‌ها خواند و گفت: خوشحالم که برگزاری این مراسم فرصتی ایجاد کرده تا دو رکن اساسی جامعه که یکی حافظ امنیت مردم و دیگری حافظ سلامت مردم است، در کنار هم قرار بگیرند.
امیر کریم خانی معاون اجرایی بیمارستان عنوان کرد: بیمارستان امام حسین (ع) به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز درمانی شرق تهران از ابتدای شیوع کرونا به سانتر کرونای شرق تهران مبدل شد و این خدمات به نحوی ارائه‌شده است که با کمترین عارضه و مرگ‌ومیر برای مبتلایان به این بیماری همراه بوده است.
وی افزود : شجاعت کم‌نظیر کادر درمان مجتمع در پاسخگویی به بیماران مبتلا به کرونا ستودنی است زیرا آن‌ها می‌دانستند در مواجهه با ویروس کرونا ممکن است جان‌عزیزان و خانواده‌هایشان نیز به خطر بیفتد ولی بااین‌حال سنگر ارائه خدمت را ترک نکردند و از سلامت خود گذشتند تا سلامت آحاد جامعه را حفظ کنند.

سرهنگ مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ ضمن عرض خسته نباشید به جامعه سفید پوشان عرصه سلامت و بهداشت جامعه گفت: جلوه‌های ارزشمند و زیبای ایثارگری‌ها، جان‌فشانی‌ها و خدمات ارزشمندی که جامعه پزشکی، پرستاران عزیز و کادر درمانی گران‌قدر در مقابله با بحران کرونا ارائه کرده‌اند، همیشه به یاد می‌ماند.
سرهنگ مرادی با اشاره به حضور مردانه و دلیرانه پزشکان و پرستاران کادر درمان کشور و وضعیت مطلوب کشور در میان سایر کشورهای جهان ازنظر مقابله با کرونا گفت: باید قدر این عزیزان را بیش‌ازپیش بدانیم و زحمات و تلاش‌های آن‌ها را که در این عرصه خوش درخشیدند، قدر بدانیم. در این میان ما نیز به‌عنوان مدافعان امنیت تمام‌قد در کنار مدافعان سلامت هستیم.
در پایان، معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ با اعطای لوح تقدیر و هدیه از زحمات کادر درمان تشکر و تقدیر کرد. اهدای شاخه‌های گل از سوی کادر نیروی انتظامی به مدافعان سلامت از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

این مراسم با حضور سرهنگ مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ ، سرهنگ نیکخواه جانشین معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ ، سرهنگ شاملو فرمانده پایگاه 3 پلیس امنیت ، سرهنگ آسبان معاون آموزشی پلیس امنیت ، سرگرد کرمی معاون اجتماعی پلیس امنیت ، دکترملک پور مدیر عامل مرکز ، امیر کریم خانی معاون اجرایی، هرمز آزادی مدیر پشتیبانی ، مدیران، پرستاران و کادر درمان بیمارستان ، 3 اردیبهشت 99 و درهفته سلامت برگزار شد.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • تقدیر مدافعان امنیت تهران بزرگ از مدافعان سلامت
  • تقدیر مدافعان امنیت تهران بزرگ از مدافعان سلامت
  • تقدیر مدافعان امنیت تهران بزرگ از مدافعان سلامت
ثبت امتیاز
ارسال نظر جدید