X
تاریخ انتشار: شنبه 14 تیر 1399
تمدید ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد

  تمدید ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد

امتیاز: Article Rating

مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: زمان ثبت نام جشنواره قرآنی هدهد تمدید شد و علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت مربوطه در این جشنواره ثبت نام کنند.
مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام  در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد. 

بر اساس این اطلاعیه، با توجه به تعطیلی دانشگاه ها به دلیل شیوع بیماری کرونا، زمان ثبت نام جشنواره قرآنی هدهد فعلا تمدید می شود و ضمنا زمان بندی دقیق جشنواره بعداز از ابلاغ دستورالعمل ها و تقویم آموزشی اطلاع رسانی خواهد شد.
بیست و پنجمین دوره جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان شامل ۸ بخش و ۵۵ رشته است که شرکت در بخش های آوایی، معارفی، پژوهشی، هنری، ادبی، فن آوری و تیمی ویژه دانشگاهیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعم از  اساتید، کارکنان و دانشجویان است و شرکت در بخش ویژه (یادواره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی) برای عموم آزاد است. 
 علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به آدرس http://quran.behdasht.gov.ir در این جشنواره ثبت نام کنند.
درآیین نامه امسال جشنواره تغییراتی نسبت به جشنواره پیشین دیده می‌شود و برخی رشته‌ها به این جشنواره افزوده شده است. رشته شعر نو در بخش ادبی و رشته مناظره در بخش تیمی از جمله این تغییرات است. در بخش هنری نیز رشته تابلو فرش به دیگر رشته‌ها افزوده شد.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • تمدید ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد
  • تمدید ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت