تاریخ انتشار: دوشنبه 07 آبان 1397
تودیع مدیر و معارفه سرپرست جدید معاونت اجرایی

  تودیع مدیر و معارفه سرپرست جدید معاونت اجرایی

امتیاز: Article Rating

طی مراسمی با حضور دکتر ملک پور مدیر عامل بیمارستان امام حسین (ع) ، معاونان و جمعی از پزشکان و کارکنان، دو شنبه 7 آبانماه 97 از دکتر شجاعی تکریم و آقای کریم خانی به عنوان سرپرست جدید معاونت اجرایی بیمارستان امام حسین(ع) معرفی شد.

دکتر شجاعی مدیر سابق بیمارستان امام حسین(ع) در این مراسم ضمن تقدیر از کادر بیمارستان، ابراز امیدواری کرد با همراهی همه پزشکان و کارکنان روند ارتقاء کیفیت در این مرکز تداوم یابد . وی افزود در کنار فعالیتهای اجرایی سعی شد تکریم پرسنل و بیماران هم در نظر گرفته شود.

وی همچنین برای آقای کریم خانی سرپرست جدید معاونت اجرایی بیمارستان آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

آقای کریم خانی سرپرست جدید معاونت اجرایی بیمارستان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از اعتماد رئیس دانشگاه و مدیر عامل بیمارستان برای سپردن این مسئولیت سنگین در بیمارستان امام حسین(ع) گفت : بیمارستان خانه دوم ماست و باید آن را به بهترین نحو برای خود و بیماران بسازیم.

وی خطاب به کارکنان مرکز خواستار همراهی و همگامی برای رسیدن به هدف نهایی که همانا تسکین آلام بیماران است ، شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسلامیان نماینده دفتر نهاد رهبری در بیمارستان ضمن تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی  از زحمات دکتر شجاعی در این مدت قدردانی نمود و برای آقای کریم خانی آرزوی موفقیت کرد.

دکتر ملک پور مدیر عامل بیمارستان در این مراسم با تقدیر از تلاش های دکتر شجاعی در مدت تصدی مدیریت بیمارستان، وی را منشاء خدمات متنوعی در این مرکز دانست و برای وی آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

وی خطاب به آقای کریم خانی عنوان کرد : تیم اجرایی بیمارستان با همکاری و همیاری راهی را آغاز کرده اند که انشااله با هم این مسیر را ادامه خواهیم داد.

در ادامه دکتر کریمان رئیس سابق بیمارستان با بیان حدیثی از امام حسین (ع) گفت : نیاز انسانها به شما از نعمات خداوند است ، نعمات خداوند را از خود دور نکنید.

وی افزود : تمامی سازمانها برای انجام فعالیت موثر ، به آرامش نیاز دارند و دکتر شجاعی در زمان حضور خود توانست این ارامش را در بیمارستان برقرار کند . وی ازتلاشهای ایشان در طی این دوران قدردانی کرد.

 

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • تودیع مدیر و معارفه سرپرست جدید معاونت اجرایی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت