X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 30 اردیبهشت 1399
سرپرست دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان منصوب شد.

  سرپرست دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان منصوب شد.

امتیاز: Article Rating

 دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت در حکمی، دکتر حبیب ملک پور عضو هیئت علمی دانشگاه را به عنوان سرپرست دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان منصوب کرد.

 متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حبیب ملک پور

عضو محترم هیات  علمی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی  شهید بهشتی

با اهداء سلام

نظر به دانش ، توانمندی و سوابق شایسته جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان منصوب می شوید امید است جنابعالی با اتکال به خداوند وبا استفاده از توان کارشناسی و اجرایی همکاران محترم در آن اداره کل و دانشگاهها و صاحب نظران حوزه در انجام وظایف مشروحه ذیل موفق باشید .

۱-         برنامه  ریزی برای انجام نظارت فعال بر فرآیندهای ارائه خدمات تشخیصی درمانی و عملکرد موسسات پزشکی سراسر کشور به منظور پیشگیری از تخلفات بویژه تخلفات حرفه ای و تعرفه ای.

۲-         استفاده مناسب از شاخص های مهم حیاتی مثل مرگ مادران باردار، نوزادان و ... هم چنین رضایت مندی گیرندگان خدمت در ارزیابی عملکرد و اعتبار بخشی در موسسات پزشکی کشور به منظور ارتقاء این شاخص ها در مراکز ارائه خدمت.

۳-         نظارت بر اجرای برنامه تحول نظام سلامت در دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور.

۴-         برنامه ریزی و نظارت بر عملکرد موثر کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی در دانشگاههای علوم پزشکی  در راستای اقدامات باز دارنده و اثر بخش در برخورد با  تخلفات.

۵-         برنامه ریزی جهت تدوین ، بازنگری و اصلاح آئین نامه های تاسیس موسسات پزشکی با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حیطه خدمات سلامت مطابق با سیاست های  وزارت بهداشت

۶-         اصلاح و ارتقاء فرآیندهای صدور پروانه های موسسات پزشکی به منظور تسهیل و تسریع در پاسخگویی به متقاضیان از طریق الکترونیکی.

۷-         برنامه ریزی جهت انسجام ، نظام بخشی و ارتقای کیفیت فعالیت های کمیسیونهای ماده ۲۰ و تبصره ماده ۴ قانون حفاظت در برابر اشعه وارتقا فرآیند های صدور پروانه های موسسات پزشکی

8-          برنامه ریزی جهت توسعه  صنعت  گردشگری سلامت، تسریع در ایجاد شرکت های تسهیل گر و ارتباط آن ها با تمام بیمارستانهای دارای IPD و اعتبار بخشی ونظارت مستمر بر فعالیت های انجام شده در این زمینه با همکاری سازمان ذیربط و هم چنین نظارت بر روند ارائه خدمات گردشگران سلامت.

 دکتر قاسم جان بابایی

معاون درمان وزیر بهداشت

اشتراک گذاری
تصاویر
  • سرپرست دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان منصوب شد.
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت