X
تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399
طراحی سایت آموزش مجازی توسط معاونت آموزشی بیمارستان

  طراحی سایت آموزش مجازی توسط معاونت آموزشی بیمارستان

امتیاز: Article Rating

دکتر مهرداد حقیقی معاون آموزشی بیمارستان در خصوص روند انجام پروسه آموزشی در بیمارستان گفت : از اوایل اسفندماه با شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیتها و شرایط قرنطینه ، پروسه آموزش در کشور و بالطبع در دانشگاه و بیمارستان تحت تاثیر قرار گرفت . جهت پیشگیری از آسیبهای آموزشی سعی کردیم همگام با سیاستهای وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، بسترها و پروتکلهایی در راستای تداوم فرایندهای آموزشی فراهم شود تا پیاده سازی فرایندهای آموزشی و نظارت بر انجام آنها امکانپذیرگردد. 
معاون آموزشی افزود : پس از هاهنگی با معاونت آموزشی دانشگاه ، بستری فراهم شد تا اساتید دپارتمانهای مختلف، آموزشهای تخصصی جهت فراگیران را در تمامی سطوح پیاده کنند و بدین ترتیب به صورت موازی با سامانه نوید و سایر سامانه های اعلام شده توسط دانشگاه برنامه های آموزشی در سطح بیمارستان اجرا شد.
دکتر حقیقی ابراز کرد : از اواسط فروردین ماه طی هماهنگیهای صورت گرفته با معاونت آموزشی دانشگاه و مهندس IT واحد آموزش ، سامانه آموزش مجازی بیمارستان طراحی شد. بدین ترتیب اساتید می توانستند فایلهای آموزشی خود را به صورت مجازی ضبط کرده و در سامانه آپلود کنند تا سایر اعضای هیئت علمی و فراگیران بتوانند به این فایلها دسترسی داشته باشند .بدین ترتیب مورنینگهای مجازی ، دفاع از پایان نامه ها ، ژورنال کلابها و سایر پروسه های آموزشی در سامانه آپلود می شود .
وی عنوان کرد : تاکنون بیش از 200 فایل اموزشی بارگذاری شده است و این موید این مطلب است که آموزش تعطیل نیست و باید پررنگ تر از قبل ادامه پیدا کند. 
در پایان ازهمکاری شایسته واحد روابط عمومی بیمارستان در ایجاد بستری جهت تهیه فایلهای آموزشی تشکر و قدردانی می نمایم.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • طراحی سایت آموزش مجازی توسط معاونت آموزشی بیمارستان
ثبت امتیاز
نظرات
پنجشنبه, 18 اردیبهشت,1399
eVGvkXsShzOE
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت