تاریخ انتشار: پنجشنبه 19 تیر 1399
نشست مدیرعامل بیمارستان با دستیاران ارشد تخصصی

  نشست مدیرعامل بیمارستان با دستیاران ارشد تخصصی

امتیاز: Article Rating

مدیرعامل بیمارستان در نشستی با حضور معاون آموزشی ، معاون اجرایی و مدیر مالی به بررسی مسائل و مشکلات دستیاران  پرداخت. 
دکتر علیرضا منافی در نشستی به منظور بررسی مسائل و مشکلات دستیاران که 18 تیرماه ۹۹ با حضور معاون آموزشی ، معاون اجرایی و مدیر مالی و دستیاران ارشد گروههای بالینی برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش دستیاران و دانشجویان در بحران کرونا عنوان کرد : هدف از برگزاری این نشستها شناسایی و پیگیری مشکلات دانشجویان و رفع کاستی های موجود است و هم از طرفی مجالی برای ارائه و بیان عملکرد صورت گرفته روسای بیمارستان در سنوات گذشته است.


دستیاران ارشد گروههای مختلف بالینی و نماینده دانشجویان در این جلسه به بیان مشکلاتی از قبیل حقوق ، کارانه ، تعداد کم رزیدنتها در برخی از گروههای بالینی پرداختند.
مدیر عامل بیمارستان بیان کرد : بهبود شرایط علمی ، آموزشی و رفاهی دانشجویان از دغدغه های اصلی تیم اجرایی است و تمام تلاش خود را جهت بهبود شرایط انجام خواهیم داد. 
وی در ادامه عنوان کرد : جهت افزایش پرداختی تدابیری اندیشیده شده و رایزنی هایی با دانشگاه صورت گرفته و امیدواریم با پیگیریهای صورت گرفته به نتایج خوبی برسیم . 


دکتر منافی در خصوص درگیری بیشتر برخی از گروههای بالینی با کرونا اظهار کرد : در چالش پاندمی کرونا تمامی گروههای بالینی با تمام توان به درمان بیماران پرداختند که البته نقش برخی از گروهها از جمله عفونی ، داخلی ، طب اورژانس و بیهوشی به دلیل ماهیت این بیماری پررنگ تر بود. در بسیاری از موارد سعی شد جهت ارائه خدمت بهتر به بیماران از توان تمامی گروههای بالینی نیز استفاده شود.
دکتر حقیقی "معاون آموزشی" ، امیر کریم خانی "معاون اجرایی" و دکتر میری در ادامه به ابهامات و سوالات دستیاران در حوزه های مختلف آموزشی و مالی پاسخ دادند.
مدیر عامل بیمارستان با تاکید بر ارتباط مستمر دستیاران با تیم اجرایی بیان کرد : ارتباط شما با تیم اجرایی روند منطقی حل مسائل را تسهیل می کند و ما را در تصمیم گیریهای آتی در حوزه های بالینی کمک خواهد کرد . سعی ما بر این خواهد بود که با مداخلات صورت گرفته اوضاع بهتر و تصمیم گیریها عادلانه باشد .

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • نشست مدیرعامل بیمارستان با دستیاران ارشد تخصصی
  • نشست مدیرعامل بیمارستان با دستیاران ارشد تخصصی
  • نشست مدیرعامل بیمارستان با دستیاران ارشد تخصصی
ثبت امتیاز
نظرات
پنجشنبه, 08 آبان,1399
When it comes to the original origin of www.coscos.fr, people generally agree that the birthplace of cosplay is located in Japan. Of course, this is true if this is based on the current cosplay manga concept. But in a broad sense, the real birthplace of animation lol cosplay is definitely the United States
ارسال نظر جدید