تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 10 تیر 1399
نشست مدیرعامل بیمارستان با روسای بخشهای بالینی

  نشست مدیرعامل بیمارستان با روسای بخشهای بالینی

امتیاز: Article Rating

مدیرعامل بیمارستان در نشستی با حضور روسای بخشهای بالینی بر لزوم همکاری بخشهای بالینی جهت تداوم ارائه خدمت به بیماران کرونایی تاکید کرد .

دکتر علیرضا منافی در نشستی که دهم تیرماه ۹۹ با حضور روسای بخشهای بالینی برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در بحران کرونا عنوان کرد : روند رو به رشد ابتلا به کرونا در هفته های اخیر منجر به اشغال تعداد زیادی از تختهای بیمارستانی شده و بسیاری از بخشهای که از کرونا پاکسازی شده بود ممکن است مجددا به وضعیت کرونایی بازگردند .

مدیر عامل بیمارستان بیان کرد : جهت ارائه خدمت به بیماران کرونا می بایست تعدادی از بخشها را مجددا به این بیماران اختصاص دهیم که این امر مستلزم همکاری روسای بخشها می باشد. البته تلاش تیم اجرایی بر این است که تعداد بخشهای درگیر کرونا محدود باشد و بخشهای غیرکرونا  بر اساس ساختار فیزیکی بیمارستان ، دسترسی به اتاقهای عمل و ... انتخاب خواهند شد و این به معنای حمایت از بخش خاصی نخواهد بود . انتظار می رود که با توجه به شرایط موجود تصمیماتی که توسط تیم اجرایی گرفته می شود مورد حمایت همیشگی شما قرار گیرد.

وی در ادامه در خصوص پروژه کلینیک ویژه افزود : روسای پیشین بیمارستان در پیشبرد ساخت کلینیک ویژه زحمات زیادی را متحمل شدند ولی در حال حاضر به دلیل کاهش درآمد بیمارستانها و عدم تامین مالی ، این پروژه متوقف شده است. البته با برنامه ریزیهایی صورت گرفته و قدمهای خوبی که جهت ادامه روند ساخت این پروژه برداشته شده ، امیدواریم این تلاشها به نتیجه برسد زیرا  افتتاح کلینیک ویژه کمک شایانی به بهبود فضای درمانی خواهد کرد .

دکتر منافی در خصوص بازسازی بخشهای بالینی و لابی عنوان کرد : از آنجا که تعدادی از بخشها به لحاظ ساختاری، فضای فیزیکی  و هتلینگ استانداردهای لازم را ندارند ، سعی شد در برنامه ریزیهای آتی ، بازسازی این بخشها نیز مد نظر قرار گیرد . بازسازی لابی بیمارستان نیز با بودجه ای که به آن اختصاص داده شده در دستور کار قرار گرفته است .

ایشان در ادامه افزود : مقرر گردید تا لیستی از تجهیزات مورد نیاز بخشها را بر اساس اولویت و با هماهنگی روسای بخشها  تنظیم نماییم تا بر اساس این اولویتها  و رعایت عدالت بین بخشی ، جهت خرید آنها اقدام نماییم .

مدیر عامل بیمارستان با تاکید بر تلاش حداکثری جهت رضایتمندی بیماران بیان کرد : ارتباط تیم پزشکی و پرستاری با بیماران می بایست به گونه ای باشد که بیماران با طیب خاطر درمان خود را در این مرکز انجام دهند و این امر مستلزم ارتباط موثر با بیماران است.

دکتر منافی در خصوص استقلال بیمارستان عنوان کرد : دستورالعمل استقلال بیمارستان از چندین سال پیش تدوین شد و به بیمارستان ابلاغ شد ولی هنوز تا کنون در مورد جوانب و تعهدات دانشگاه و بیمارستان توافق کلی حاصل نشده است .در صورت استقلال کامل بیمارستان ، روند رو به رشد بیمارستان با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت .

در پایان در خصوص دریافتی دستیاران و اساتید نیز موضوعات و پیشنهاداتی مطرح و در دست بررسی قرار گرفت .

 

 

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • نشست مدیرعامل بیمارستان با روسای بخشهای بالینی
  • نشست مدیرعامل بیمارستان با روسای بخشهای بالینی
  • نشست مدیرعامل بیمارستان با روسای بخشهای بالینی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید