X
تاریخ انتشار: یکشنبه 07 مهر 1398
مراسم معارفه دستیاران جدیدالورود

  مراسم معارفه دستیاران جدیدالورود

امتیاز: Article Rating

مراسم معارفه دستیاران جدیدالورود مرکزآموزشی پژوهشی و درمانی امام حسین (ع) روز شنبه 6 مهرماه همزمان با شروع سال تحصیلی در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار شد . دراین مراسم که با حضور هیئت مدیره ، اساتید و دستیاران برگزار شد ، قوانین دستیاری و دستورالعمل های حوزه آموزش تشریح شد .
در ابتدای مراسم دکتر ملک پور "مدیرعامل بیمارستان" ضمن تبریک به دستیاران جدید بیان کرد : دوران دستیاری مرحله بسیار گران قیمتی از زندگی است که می بایست با درست فکرکردن و درست عمل کردن توام باشد. رعایت قوانین ، ارائه انتقادات و پیشنهادات به صورت محترمانه و استفاده بهینه از زمان از ارکان اصلی دوران دستیاری است . وی در پایان برای تمامی دستیاران آرزوی توفیق و سلامتی نمود.


دکتر حقیقی  معاون آموزشی مرکز نیز ضمن خیر مقدم به دستیاران جدید عنوان کرد : بیمارستان امام حسین (ع) بزرگترین مرکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است . بیمارانی که در این مرکز تحت درمان قرار می گیرند موارد پیچیده ای هستند که منجر به کسب تجربیات ارزشمندی خواهند شد .  وی در ادامه به تبیین دستورالعمل های آموزشی دستیاران درخصوص مراحل دوران دستیاری، شرح وظایف ، آیین نامه ها ، مقررات، امتحانات ، زمان برگزاری کنفرانس هفتگی و مورنینگ مشترک ،  اهم اقدامات دفتر توسعه پژوهشهای بالینی ، دسترسی به کتابخانه بیمارستان ، آشنایی با واحد ساماندهی مشاوره های پزشکی پرداخت .


دکتر طاهری "دبیر کمیته اخلاق پزشکی" به بیان مطالبی در مورد اصول اخلاق حرفه ای پزشکی پرداخت . وی همچنین به رعایت اصول اخلاقی در زمینه رفتار با بیماران ، همراهان ، کادر درمان و اساتید تاکید کرد. رعایت استانداردهایی که از دانشگاه به مراکز درمانی ابلاغ شده است را از الزامات دوران دستیاری جهت معرفی به آزمون ارتقا عنوان کرد .
دکتر امینی "متخصص طب اورژانس" در مورد  ملاحظات پزشکی قانونی ، اصول مستندسازی و پرونده نویسی ، اصول پذیرش و ترخیص بیماران ، اصول ارتباط با بیماران و همراهان و ... توضیحاتی را عنوان نمود. 
خانم ملاطایفه مدیر بهبود کیفیت در مورد استانداردهای اعتباربخشی ملی مطالبی را بیان نمود.
 در خاتمه مراسم از دستیاران ارشد گروههای مختلف تقدیر به عمل آمد .

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • مراسم معارفه دستیاران جدیدالورود
  • مراسم معارفه دستیاران جدیدالورود
  • مراسم معارفه دستیاران جدیدالورود
  • مراسم معارفه دستیاران جدیدالورود
  • مراسم معارفه دستیاران جدیدالورود
  • مراسم معارفه دستیاران جدیدالورود
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت