انتخاب مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی امام حسین (ع) به عنوان رتبه ی برتر آموزش مجازی
 

انتخاب مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی امام حسین (ع) به عنوان رتبه ی برتر آموزش مجازی

انتخاب مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی امام حسین (ع) به عنوان رتبه ی برتر آموزش مجازی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
ﺳﻪشنبه، 11 خرداد 1400 | Article Rating

https://aparat.com/v/4lub5

پانزدهمین دوره جشنواره آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نکوداشت استاد دکتر محمد غفرانی، با حضور دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه و جمعی از مسئولان به صورت مجازی برگزار شد.

در این مراسم دکتر محمد مهدی صدوقی ضمن تشریح بخشی از عملکرد معاونت آموزشی دانشگاه در سالی که گذشت، از جانفشانی اساتید، کادر درمان و مدافعان سلامت در صف مقابله با کرونا قدردانی کرد.

وی با اشاره به این که شیوع گسترده کرونا در اسفند ۹۸ کلاس های حضوری و آزمون های دانشگاهیان را به تعطیلی کشاند اظهار کرد: این اپیدمی بعد از گذشت بیش از یکسال در سراسر دنیا همچنان ادامه دارد و حوزه آموزش و برگزاری حضوری کلاس ها را با چالش هایی روبرو کرده است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با بیان این که در ابتدای شیوع ویروس کووید ۱۹ آموزش ها با سکون مواجه شدند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سالی که گذشت آموزش دروس در بستری فضای مجازی در دانشگاه علوم پزشکی به اوج خود رسید و پیشرفت های چشمگیری در این حوزه داشته ایم.

دکتر صدوقی گفت: از ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۹ فعالیت های مجازی در بالاترین سطح به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارایه شده است.

وی با اشاره به روند آموزش مجازی در سامانه نوید، ازبرگزاری کلیه دروس به صورت مجازی و تعاملی در بیمارستانهای تحت پوشش دانشگاه با بهره گیری از سامانه مذکور خبر داد.

افزایش پهنای باند آموزش مجازی، ارتقا شاخص کل کلاس های آنلاین،  بارگذاری تعداد محتوای الکترونیکی بر روی وب سایت گروههای آموزشی و برگزاری ۲۹ هزار کلاس آنلاین از جمله مواردی بود که دکتر صدوقی به آن اشاره کرد.

در این جشنواره مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین (ع) در حیطه ی آموزش مجازی  رتبه ی برتر را کسب کرد.

https://aparat.com/v/4lub5

تصاویر
  • انتخاب مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی امام حسین (ع) به عنوان رتبه ی برتر آموزش مجازی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
فایل های پیوست
نظر جدید