اهدای دستگاه اکسیژن ساز توسط خیرین
 

اهدای دستگاه اکسیژن ساز توسط خیرین

دستگاه اکسیژن ساز توسط خیرین به بیمارستان امام حسین (ع) اهدا شد.
ﺳﻪشنبه، 09 اردیبهشت 1399 | Article Rating

رئیس بیمارستان امام حسین (ع) با قدردانی از اقدام ارزشمند خیرین گفت : دستگاه اکسیژن ساز با ارزشی بالغ بر یک میلیارد تومان توسط خیرین به بیمارستان امام حسین (ع) اهدا شد.
دکتر حبیب ملک پور افزود : با ورود خیرین به چرخه تامین تجهیزات پزشکی، درمانی و حفاظت فردی برای این بیمارستان کار بزرگی انجام شده است.
وی بیان داشت : از ابتدای انتشار ویروس کرونا بسیاری از بیمارانی که در بیمارستان بستری می شدند دچار مشکلات تنفسی بودند و این امر نیاز بیمارستان به اکسیژن را مضاعف کرد . در همین راستا بار دیگر خیرین به کمک بیمارستان شتافتند و با اهدای دستگاه اکسیژن ساز نیاز بیمارستان را مرتفع کردند.
دکتر ملک پور با اشاره به نوعدوستی و همیاری خیرین در روزهای مقابله با ویروس کرونا بیان داشت: خیرین با همکاری و همیاری خود در این ایام به خوبی نقش آفرینی کردند. خیرین و گروههای جهادی از تهیه غذا گرفته تا اهداء دستگاه های پزشکی مورد نیاز، به این بیمارستان کمک کردند که جای قدردانی دارد.

 

تصاویر
  • اهدای دستگاه اکسیژن ساز توسط خیرین
  • اهدای دستگاه اکسیژن ساز توسط خیرین
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظرات

چهارشنبه, 01 بهمن,1399

Ce que nous appelons habituellement Fake Nike Air Jordan est en fait une collaboration entre Adidas et Yeezy. Depuis la sortie de la première paire de Replica Nike Air Jordan en 2015, Yeezy est populaire pour sa semelle intercalaire haute confort et son design supérieur à la mode. Différente de la traditionnelle "dermabrasion pieds durs, laide ne supporte pas de regarder directement" lesbaskets,
www.marketsneakers.com est tout simplement confortable et élégante!

جمعه, 17 اردیبهشت,1400

علی

سلام .. پدرم دچار کرونا شده داخل منزل هست
اکسیزن نیازه
از کجا باید این دستگاه رو بگیریم

نظر جدید